درباره ما

قالیشوئی نائین در سال 1346 در تهران فعالیت خود را آغاز نمود و مفتخراست که اولین قالیشوئی تمام مکانیزه در کل کشور عزیزمان ایران در خدمت شما عزیزان باشد. امید است به لطف و یاری شما عزیزان و در پناه ایزد منان هر روز بهتر و توانمندتر آماده خدمت رسانی به شما باشیم. قالیشوئی نائین در سال 1350 در کرج ( نمایندگی کرج : صابری ) فعالیت خود را آغاز نمود و از آن سال تا کنون تمام سعی و تلاشمان بر این بوده تا بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت را به شما عرضه نمائیم. از سال 1381 سیستم باشگاه مشترکین نائین را راه اندازی نمودیم تا به یکدیگر نزدیکتر و سهولت در ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن را فراهم آوریم، در ضمن تمامی مشترکین از سرویس رایگان برخوردار می باشند و اولویت در سرویس دهی نیز با مشترکین می باشدو در قرعه کشی سالیانه که در اسفندماه هر سال برگزار می شود شرکت داده می شوند.امید است شما کاربر گرامی به جمع گرم خانواده بزرگ نائین بپیوندید و از خدمات نوین این شرکت برخوردار شوید. قالیشوئی نائین در کرج شعبه دیگری نداشته و در قبال نامهای مشابه هیچ مسئولیتی به عهده نمی گیرد.

( کارگاه قالیشوئی نائین در شهرک صنعتی البرز استان قزوین ) بنا شده است و  فرشهای تمامی شعبات تهران و کرج با کیفیت یکسان شستشو می شود.

لطفا شماره تلفن ما را در صورت نیاز از سامانه 118 دریافت نمائید.

telnaeen2telnaeen3

درباره ما

اگرتاکنون در شستن فرش خود مردد بوده اید اینک قالیشوئی نائین با مجهزترین دستگاههای تمام اتوماتیک و بهترین کیفیت برای اولین بار در ایران شستشو با شامپو تگزافون آلمان  ( نانو) به این تردید پایان داده و ئپدر کنتر از 3 روز فرش شما را شسته و خشک در محل تحویل می دهیم.

شستشوی انواع فرشهای دستی اعلا، کرک، ابریشم، گل ابریشم، تابلو فرشو انواع فرشهای ماشینی تراکم بالا زمینه روشن، ترمیم و مرمت انواع فرشهای آسیب دیده در کمترین زمان ممکن (جهت جلوگیری از شکستگی و چروک فرش رول شده تحویل گرفته می شود و رول شده با کاور تحویل می دهیم) شستشوی انواع فرشهای فانتزی و بلژیکی (چرم و پوست)، شستشوی انواع فرشهای کرک ابریشم و گل ابریشم و تابلو فرش، شستشوی انواع فرشهای ماشینی تراکم بالا زمینه روشن با ضمانت نامه کتبی، شستشوی مبلمان در محل با دستگاههای مخصوص با کادری مجرب